.

.

Инктастична Баба И Дедо Виножито За Девојчиња Подарок Мало Дете Девојче Маица

Инктастична Баба И Дедо Виножито За Девојчиња Подарок Мало Дете Девојче Маица

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

внуци виножито за мало девојче вели баба и дедо ме сакаат мало дете-мека памучна маичка во погледни ме, големи детски бои. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Баба И Дедо Виножито За Девојчиња Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Женски Мав 5/6Т. Баба и Дедо ме сакаат Маица За мали деца за внука со бохо виножито и цитат за девојчиња. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. баба внуци внуци слатки деца туш подарок дете дете од предучилишна возраст детска облека облека hws.

Спецификација

Избор на клиент