.

.

Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Младинска Маица Мавмав

Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Младинска Маица Мавмав

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Денот На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Младинска Маица Mawmaw. Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Маичка За Тинејџерски Кратки Ракави Унисекс Ретро Хедер Ројал Л. Денот На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Младинска Маица Мавмав. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. деца баба дете мало дете jmg tee деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

Спецификација

Избор на клиент