.

.

Inkdotpot На Ви Благодариме Невестински Туш Корист Хартија Тагови Занает Вистински Розово Злато Фолија Висат Тагови

Inkdotpot На Ви Благодариме Невестински Туш Корист Хартија Тагови Занает Вистински Розово Злато Фолија Висат Тагови

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

* Деликатно Печатење На Фолија Од Розово Злато На Тешка Картонска Хартија. Додадете Го Последниот Допир На Подароците За Пријателите, Семејството, Па Дури И Клиентите Со Овие Ознаки. Печатени Со Фолија Од Розово Злато На Живописна Обоена Основа. Совршен Завршен Допир За Вашите Забави Или Настани. * Пакетот Вклучува : 50 Ознаки Ознаки Мерка : 8,14 х 2,25 см Гсм : 300 Гсм/ 110 Фунти * Изработени Од Висококвалитетна Хартија За Залихи На Картички. Печатени На Една Страна Со Претходно Пробиена Дупка. * Бренд : Инкдотпот Таг Основна Боја : Зелена Боја На Текст : Фолија Од Розово Злато * Многу Фин И Врвен Квалитет. Тоа Не Вклучува Никаква Лента Или Канап. * Во Случај Да Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не! Ако Не Го Најдете Токму Она што Би Сакале Во Мојата Продавница, Ве Молиме Контактирајте И Јас Ќе Бидам Среќен И Задоволен што Ќе Ве Поддржам. Пакување Од 50, Убаво И Цврсто Ви Благодариме Невестински Туш Тагови, Печатени Со Розово Злато Фолија На Живописни Обоени База.Совршен Завршен Допир За Вашите Забави Или Настани. Печатење На Деликатерозна Златна Фолија На Тешка Картонска Хартија.Додадете Го Последниот Допир На Подароците За Пријателите, Семејството, Па Дури И Клиентите Со Овие Ознаки. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 50 Ознаки ОЗНАКИ МЕРКА : 8,14 х 2,25 см ГСМ : 300 Гсм/ 110 Фунти. Направено Од Висококвалитетна Хартија За Залихи На Картички.Печатени На Една Страна Со Претходно Пробиена Дупка. МАРКА : Инкдотпот ТАГ ОСНОВНА БОЈА : Зелена БОЈА НА ТЕКСТ : Фолија Од Розово Злато.

Спецификација

Избор на клиент