.

.

И кошаркарски панталони со активна технологија за мажи и големи мажи, до 3XL

И кошаркарски панталони со активна технологија за мажи и големи мажи, до 3XL

DEN 543.84
Залиха
Достапно за нарачка

Кошаркарскиот терен е секогаш отворен; дожд или сјај, топло или ладно. Панталоните со активна облека од руно од и 1 мажи ќе бидат таму за да ви помогнат да го преземете секој противник без разлика колку е студено излегува надвор. Удобните и топли џемпери од руно се совршени за да се фрлат за пикап игра со вашите пријатели или да легнат дома. Со еластична лента за половината со затворање на влечење, ќе можете да се прилагодите на вашата удобност. Двете отворени странични џебови и џебот на колкот ви овозможуваат дополнително складирање за вашите највредни работи. Дизајнирани со вашата удобност во умот, овие панталони доаѓаат со прилагодливи нозе на пантолоните. Прилагодете се на најдоброто вклопување со механизмот за цртање и заклучување. Направено од 100% полиестерско руно. 3 џебови : 2 странични џебови, 1 патент колк џеб. Прилагодливо влечење и еластична лента за половината. Прилагодливи пантолони полки со цртеж и заклучување. Машина за перење.

Спецификација

Избор на клиент