.

.

Худ со долги ракави со долги ракави, роно роно ромпер

Худ со долги ракави со долги ракави, роно роно ромпер

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Бебе има многу карактер кај нашето мое дете новороденче со 2-парчиња искаки со качулка. Нашата пријатна, мека микрофлеа ги одржува топло за оние студени температури. Затвораните затворачи на дното овозможуваат облекување без проблеми. Облека со едно парче го прави лесен избор за мама! Дете на моето парче едно парче скокање : 100% полиестерска микрофлеа. Неизвесни од никел на нога за лесни промени. Машинско миење ладно.

Спецификација

Избор на клиент