.

.

Htovila Вештерка Метла Страшно Реквизити Вештерка Метла Реквизити Украс Подарок За Роденден Материјали Услуги

Htovila Вештерка Метла Страшно Реквизити Вештерка Метла Реквизити Украс Подарок За Роденден Материјали Услуги

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Метлата за вештерки со мрежа дизајнирана со газа е идеална и за возрасни и за вештерка или волшебник на разни забави и прилики. Може да создаде незаборавно време за забава со вашите семејства и пријатели. Функција : . 1. Метлата изгледа страшно, направете го вашиот двор полн со . 2. Страшната метла за вештерки е изработена од висококвалитетен материјал, Црвена Роза За повеќекратна употреба; Портокалова; Зелена; Сива (По Избор). Материјал : Мрежа, . Стил : Страшно. Повод : Дома, Ресторан, Бар, Забава. Должина на предметот : 90см / 35,43 инчи. Големина на пакетот : 35*12*6см / 13.77*4.72*2.36 инч. Нето тежина : 63гр / 0,13 фунти. Пакет Листа : . 1 * Вештерка Метла . Метлата изгледа страшно, направете го вашиот двор полн со . 2. Страшната метла за вештерки е изработена од висококвалитетен материјал, еднократно и издржлив долго време. 3. Оваа страшна декорација на метла за вештерки бидете огромен хит за вашата забава. 4. Лесни и издржливи, удобни за допир, тие се неопходните реквизити за вашите фестивали и активности. 5. Метлата за вештерки е погодна за забави, карневали, тематски забави, забави со костими, забави со фенси фустани итн.

Спецификација

Избор на клиент