.

.

Хотон Ракети-Капе Кошарка 22.37 34 Постер

Хотон Ракети-Капе Кошарка 22.37 34 Постер

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Трендови Меѓународниот ѕид постери се омилена соба декор на сите! Ова Нба Хјустон Ракети - Капка По Капка Кошарка 21 Ѕид Постер е создаден со уметнички дела со висока резолуција и е отпечатен на сјајна постер хартија која ги подобрува боите за да се направи задебелен ѕид декор изјава во секоја соба. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите уметнички отпечатоци се лесни и лесни за закачување со помош на вклучените држачи за лепило за постери што нема да остават дупки во вашиот постер или да го оштетат ѕидот како клинци, држачи за палецот или иглички за туркање. Секој од нашите премиум постери е гордо. Додадете ги овие украси заедно со другите додатоци на списокот со материјали за забави исто така! Трендови меѓународниот ѕид постери се совршен начин да се облекуваат вашите партии. Постер снопови направи големи подароци, како и! Без разлика дали станува збор за роденден, Божиќ, затоплување на куќата или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добиваат постер и пакет за монтирање за да го покажат својот стил. ОВОЈ Тренд Меѓународен НБА ХЈУСТОН РАКЕТИ-КАПЕ КОШАРКА 21 ЅИДЕН ПОСТЕР користи уметнички дела со висока резолуција и е отпечатен На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт што ги подобрува боите со висококвалитетен изглед и чувство. ЗАКАЧАЛКАТА за ПОСТЕРИ вклучува две пластични шини што се затвораат 24"; горниот дел вклучува висечки клипови за монтирање на ѕидот, а долниот дел го држи постерот рамно со тоа што го тежи. ЛЕСЕН постер е 22.375 "х 34".

Спецификација

Избор на клиент