.

.

хомчи Женски Фустани Цветен Принт Копчиња Со Долги Ракави Лабава Кошула Макси Фустан Виолетова С

хомчи Женски Фустани Цветен Принт Копчиња Со Долги Ракави Лабава Кошула Макси Фустан Виолетова С

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

хомчи Женски Фустани Цветен Принт Копчиња Со Долги Ракави Лабава Кошула Макси Фустан Виолетови Летни Фустани За Жени 2023 Стил : Секојдневен,Моден, Фустани За Сезона : Пролет, Лето, Aut Должина За Фустани За Жени 2023 : Кратка/Должина На Глуждот/ Под Коленото/Целосна Должина/Должина На Коленото/Средна Должина/Кратка Шема За Фустан : Печатење/Цврст Ракав За Фустан : -3/4 Ракав,Должина на лактот,Без Ракави,Краток Ракав,1/4 Ракав Вратот За Фустани : Нега На Вратот За Вратот : Миење Раце, Миење Машини И Сушење, не Користете Фустани За Белило За Жени 2023 За Пригода : Дневно,Забава,Одмор,Секојдневно,Патување,Забава. Совети : . 1. Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!. 2. Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи. Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето! "хомчи Женски Фустани Цветни Принтови Копчиња Со Долги Ракави Лабава Кошула Макси Фустан Виолетова С. ● Карактеристики€Летни Фустани за Жени 5797 е Лесна ткаенина со одлично истегнување за удобност, Фустанот Е Ласкав Дизајн На Вклопување,Совршен За Плажа,Училиште и секојдневно Носење и Работа, Што Одговара на многу Ткаенини. ●Повод}Фустани за Жени 5797 Е Совршен За Одмори,Секојдневно Носење, работа, особено За Летен Фустан. Летни Фустани За Жени 2023 година. ® Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Ракав : 60см/23.62" Должина : 96см/37.80" € Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Ракав : 61см/24.02" Должина : 97см/38.19" : 10 еу : 38 БИСТА : 101СМ/39.76" ракав : 62см/24.41" должина : 98см/38.58" ① големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 биста : 106см/41.73" ракав : 63см/24.80" должина : 99см/38.98" € големина : xxl Сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 42 БИСТА : 112СМ/44.09" ракав : 64см/25.20" должина : 100см/39.37" ● големина : хххл сад : 14 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 биста : 118см/46.46" ракав : 65см/25.59" должина : 101см/39.76"ве молиме дозволете 1-3 СМ РАЗЛИКИ ПОРАДИ рачно мерење, БЛАГОДАРЕНИЕ (СИТЕ МЕРЕЊА се Во См, ве молиме имајте предвид 1 см = 0,6158 Инчи)големина во азија,големината е мала.Ве молиме нарачајте ГОЛЕМИНА НАГОРЕ.

Спецификација

Избор на клиент