.

.

Хоби Најважен ЗАНАЕТЧИЈА НОЖ ПОСТАВИ HDXK Ножеви Ножеви

Хоби Најважен ЗАНАЕТЧИЈА НОЖ ПОСТАВИ HDXK Ножеви Ножеви

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Предупредување! Хоби сечилата се исклучително остри. Внимавајте и носете заштитни очила. Не свиткувајте го сечилото бидејќи може да се скрши и да предизвика повреда. Заменливи Хируршки Остри Сечила. Супер-Острата Точка Обезбедува Фино Намалување На Деталите. Се користи за јадро од пена, пластика, картон, плута, балса дрво, восок, глина и многу повеќе!.

Спецификација

Избор на клиент