.

.

Hobeauty Дрвен Вентилатор За Преклопување Дрвен Вентилатор За Преклопување Елегантен Издржлив Летен Рачен Вентилатор Со Цветна Шупливи Ребра Совршен За Танцови Прет?

Hobeauty Дрвен Вентилатор За Преклопување Дрвен Вентилатор За Преклопување Елегантен Издржлив Летен Рачен Вентилатор Со Цветна

DEN 63.84
Залиха
Достапно за нарачка

За разлика од вентилаторите за хартија, тој е отпорен на кинење и го одржува својот елегантен изглед со текот на времето.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Овој Летен Рачен Вентилатор не е само стилски додаток, туку и разноврсен реквизит. Неговата компактна големина и лесен дизајн овозможуваат лесно пакување во торба, што го прави идеален за патување.

Спецификација

Избор на клиент