.

.

HGW Рид Масло Дифузори Со Природни Стапчиња, Стаклено Шише И Миризливи Масло 50ML

HGW Рид Масло Дифузори Со Природни Стапчиња, Стаклено Шише И Миризливи Масло 50ML

DEN 255.20
Залиха
Достапно за нарачка

Дифузери За Масло од трска Со Природни Стапчиња, Стаклено Шише и Миризливо Масло 50мл карактеристики : прилагодено есенцијално масло е дизајнирано да ги врати и витализира вашите сетила и да го ослободи работниот стрес по долг ден. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Вметнете ги стапчињата од трска во шишето со дифузер, маслото за мирис нежно се испарува со превртување на природните трски одatан, давајќи му на секој простор долготраен, континуиран мирис во воздухот приближно 90-120 дена. БЕЗ ПЛАМЕН, БЕЗ ПАРАБЕНИ, БЕЗ ФТАЛАТИ. Нема потреба од машина за ароматерапија. со само едно шише миризливо масло, можете да уживате во овој радосен и весел мирис во вашата спална соба, дневна соба и канцеларија. СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК. Убаво е спакувано во добра состојба. Елегантното стаклено шише во комбинација со богатата и слатка арома го прави идеалниот подарок за пријателите и најблиските, или комплет подароци за загревање на куќата. КОМПЛЕТЕН СЕТ ЗА ДИФУЗОР НА ТРСКА. Вклучува 50 МЛ масло за мирис со врвен квалитет, 3 испарливи стапчиња од rан + 1 топче од ballан + 2 цвеќиња за ароматерапија и стилско стаклено шише што може да се полни. Тип на арома : А : Морска љубов Б : Виолетова Ц : Роза Д : Лаванда Е : Јасмин Ф : османтус Г : Крин Х : Лимон јас : Сакура Ј : Сандалово Дрво К : Гарденија Забелешки : Не посипете на површината на бојата. Ако е фрлена, ве молиме исчистете ја со чиста вода на време. Не користете го за бремени жени. Чувајте го подалеку од дофат на деца и домашни миленици. Употреба : Вметнете ја прачката од влакна во шишето и ставете ја на ладно, суво и мазно место. Не ставајте во близина на отворен оган. Вклучен пакет : 1x шише арома 3x volан испарливи стапчиња 1x ballан топка 2x ароматерапија цвеќиња Сосема нови и квалитетни. Издржлив и удобен за употреба. Домашен Декор.

Спецификација

Избор на клиент