.

.

Херитиџ клуб Супер подуен омбре удобник сет, розов виолетова омбре, близнак, полиестер

Херитиџ клуб Супер подуен омбре удобник сет, розов виолетова омбре, близнак, полиестер

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ажурирајте ја спалната соба на вашата тинејџерка со овој забавен и шарен клуб за наследство Супер подуен омбре удобник. Сетот на Heritage Club Super Puffy Ombre Comforter, Pink/Purple Ombre, Twin додава дополнителен допир во собата на вашата тинејџерка, додека исто така ги одржува топло во кул ноќ. Сетот на Heritage Club Super Puffy Ombre Comforter, Pink/Purple Ombre, Twin Comforter има супер подуен чувство, со живописно омбре или печатење во боја за да ја осветли секоја област. Трендовскиот клуб за наследство Супер подуен омбре удобност сет, розов/виолетова омбре, близнак е направен од супер мек полиестерски материјал, нудејќи издржливост. За лесна грижа и погодност, сетот на Heritage Club Super Puffy Ombre Comforter, розов/виолетова омбре, близнак е машина што се пее. Овој сет за утеширање на Омбре Омбре -Омбре, „Пинк Омбре“, Близнак, Твин вклучува удобник што мери 66 "x 90 " и срам (а) што мери 20 "x 26". Овој сет на утешител на клубот „Супер подуен“ е достапен во близнаци и целосна големина. Направено од супер мека подуена измислица која е лесна. Twin Set вклучува 66 "x 90" Утех и еден 20 "x 26" Шам. Целосен сет вклучува 76 "x 86" удобност и два шема на 20х26 ". Машинска миење за лесна нега. Совршен постелнина поставена за ажурирање на вашата спална соба.

Спецификација

Избор на клиент