.

.

Хеи_к Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза

Хеи_к Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвот Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : лесен материјал, супер мек, ќе ве одржува стилски цел ден, но ќе ве одржува ладни.Прилики : секојдневно носење, запознавање, спорт, училиште, работа, улично носење итн. Лесен за носење со чизми, фармерки, хеланки за стилски изглед.Совршено оди со вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега : Рачно перење/машинско перење на ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, закачете се да се исуши.Карактеристики : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. Мека и удобна, ќе се заљубите во неа кога ќе ја примите.Ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат помеѓу боите. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерл Должина : Редовно Вклопување : миење Со Средна големина : Миење Раце во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате : 1 женско top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44cm/17.32"60cm/23.62"69cm/27.17"M106cm/41.73"45cm/17.72"61cm/24.02"70cm/27.56"L112cm/44.09"46cm/18.11"62cm/24.41"71cm/27.95"XL120cm/47.24"47.5 cm/18.70"63cm/24.80"72cm/28.35"XXL128cm/50.39"49cm/19.29"64cm/25.20"73cm/28.74"XXXL136cm/53.54"50.5 cm/19.88"65cm/25.59"74cm/29.13"XXXXL146cm/57.48"52.5 cm/20.67"66cm/25.98"75.5 cm/29.72"XXXXXL156cm/61.42"54.5 cm/21.46"67cm/26.38"77cm/30.31"?Одлично за многумина occasions.It супер удобно и лесно, ладно чувство, удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини, женственост секси и софистицирана. ?Врвовите направени од памук.Мек, растеглив и удобен за носење,Покажете ја вашата најдобра удобна и мека грижа за вас како бебе. ?Со исклучителен занает и издржлив материјал,Овие обични Ромпери имаат долг работен век и не бледнеат лесно. ?Уникатниот дизајн го прави Овој Елек повеќе мода и убавина. ?Рафиниран квалитет-лесен,мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека.Лесно креирајте убава женска фигура.

Спецификација

Избор на клиент