.

.

Хеи_к Жени Меур Текстурирани Без Грб Задник Подигнување Јога Ромпер излегување врвови за жени

Хеи_к Жени Меур Текстурирани Без Грб Задник Подигнување Јога Ромпер излегување врвови за жени

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Меур Текстура Без Грб Задник Укинување Јога Ромпер ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : Тип На Шема : Кариран Стил : Мода, Каузална Тежина : 150~180g (S-XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Romper Големина Биста Половината Колковите Должина М 84cm/33.07" 70cm/27.56" 86cm/33.86" 99cm/38.98" Големина : М Биста : 84cm/33.07" Половината : 70cm/27.56" Колковите : 86cm/33.86" Должина : 99cm/38.98" Големина шема : Големина : Големина : с биста : 80СМ/31.50" Половината : 66см/25.98" колковите : 82см/32.28" должина : 98см/38.58"големина : м биста : 84см/33.07" половината : 70см/27.56" колковите : 86см/33.86" должина : 99см/38.98"големина : л биста : 88см/34.65" Половината : 74cm/29.13" колковите : 90cm/35.43" должина : 100cm/39.37"големина : xl биста : 92cm/36.22" половината : 78cm/30.71" колковите : 94cm/37.01" Должина : 101cm/39.76"големина : xxl биста : 96cm/37.80" половината : 82СМ/32.28" Колковите : 98см/38.58" должина : 102см/40.16" ♞мека ткаенина : ткаенината е мека, лесна И дише, Мазна За Вашата Кожа, нема да Биде жешка во текот На летото, нема Да Се држи До вашата кожа, нема да гледа преку намалување Или избледување. ®Удобно Носење+ лесни, опуштени, резервоари за вежбање за жени е одлично за носење цел ден, дише и удобно за носење во топло лето. ●Сите-Одговараат На Сите Стилови} овие женски резервоари за туника со џеб може да се совпаднат со фармерки, жешки панталони, кратки здолништа и долги здолништа, модни и секојдневни врвови без ракави се задолжителни за сите дами. ®Погоден За сите Прилики.Женскиот лабав резервоар е совршена опција за активности на отворено и во затворен простор. Летните врвови се погодни за секојдневен изглед, дом, одмор, патување, одмор, клуб, забава, канцеларија, датум, училиште, улица, плажа и така натаму. Перење раце или машина за миење раце со ладна вода. Ве молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите нарачката.

Спецификација

Избор на клиент