.

.

Хедер Б женски џемпер во боја на кардиган

Хедер Б женски џемпер во боја на кардиган

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

Здраво пријатно! Колиганскиот џемпер на Хедер Б е тоа дополнително нешто нешто што ви овозможува да создадете ремек-дело! Поставете го преку основно мета и фармерки и одеднаш, имате стилски, обичен изглед што е точно за ден или ноќ. Материјал : 60% памук/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Тежина : Средна тежина. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребрести. Cardigan џемпер од Хедер Б.

Спецификација

Избор на клиент