.

.

Hardонсон Буба Буш Хард мамка

Hardонсон Буба Буш Хард мамка

DEN 208.64
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајнирано со микрофинирани пердуви на марабу кои се движат под најсуптилните движења на водата, риболов мамка на Johонсон Бур, тантализира дури и најтешната риба. Мамката од буба може да се риболов сам или со посебна мамка, и може да се фрли и да се извади, да се прегрне или да се ридира под боб. Златните позлатени куки претпочитани од риболовците на Крапи и акцијата за животни пердуви го прават ова одлично мамка за фаќање на панфис. Микрофинираните пердуви на марабу привлекуваат риба со животно дејство. Риболов мамка со позлатени куки претпочитани од риболовци. Разновидниот дизајн може да се фрли и да се извади, да се прегрне или да се лови под боб. Буба мамка одлично за закачување на панчињата и пастрмката. Може да се риболов сам или со посебна мамка.

Спецификација

Избор на клиент