.

.

Hanенски женски наследство Comfortsoft хипстери, пакувања

Hanенски женски наследство Comfortsoft хипстери, пакувања

DEN 254.08
Залиха
Достапно за нарачка

Hanesенски Heritage Heritage Heritage Styled Hipsters од 1901 година се совршен спој на удобност и стил на автентичен стил на наследство на Ханес - дизајниран за удобност и квалитет. Comfort Soft Weistband - покриен за да се чувствувате меко против кожата. Нема возење нагоре - дизајнирано да остане на место. Удобен 3 пакет. Машина за перење.

Спецификација

Избор на клиент