.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Животно Лице Качулка Пешкир, Слушалки Пингвин, Една Големина

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Животно Лице Качулка Пешкир, Слушалки Пингвин, Една Големина

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Хадсон бебе животните крпи со качулка се направени од 100% ткаени памучни полиестерски тери и се достапни во различни симпатични опции за лице за животни. Нашите крпи со качулка се повеќе од великодушно со големина од 30х30 инчи за да го покријат бебето од глава до пети после капење или пливање. Нашите забавни дизајни и големите крпи се совршени за бебиња и мали деца. Прекрасно детално животинско лице на хаубата. Направено со 100% ткаен тери памучен полиестер / качулка со качулка 30х30 инчи. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна крпа со качулка.

Спецификација

Избор на клиент