.

.

Гуџ за вретена на мелени флејта

Гуџ за вретена на мелени флејта

DEN 607.04
Залиха
Достапно за нарачка

1/4 "Врзан Гуж. Оваа квалитетна вретена на вретеното е топло фалсификувана и земја и завршена со рака од М2 со голема брзина челик (Роквел 62/64), кој се откажува до шест пати поголем живот на јаглеродните алатки. Тој е опремен со Ергономски дизајниран витраж 8-1/2-инчен 216-мм бука рачка со тешки месинг ферули. Карактеристики : Исклучителна алатка за квалитет од Crown Hand Tools Ltd, Шефилд, Англија, челик со голема брзина, трае до 6 пати повеќе од јаглерод Алатки, рачка за бука.

Спецификација

Избор на клиент