.

.

Гринч женски и женски плус џогер за фрлање на Гринч

Гринч женски и женски плус џогер за фрлање на Гринч

DEN 351.68
Залиха
Достапно за нарачка

Искористете се како омилениот Божиќен лик на д -р Сеус, Гринч, во овие џогери за спиење на Гринч Хачи. Спарете го со врвот на спиењето на Гринч Шерпа за супер симпатичен изглед! Спиење џогер со печатење на сите; Мека мека и удобна ткаенина на Хачи.

Спецификација

Избор на клиент