.

.

Гријанлок Новороденче Еластична Половината Букви Печатени Облека Костум На Екипажот Вратот Кратки Ракави Шорцеви Блузи + Лента За Глава Плажа Лак Дизајн Летни Тим

Гријанлок Новороденче Еластична Половината Букви Печатени Облека Костум На Екипажот Вратот Кратки Ракави Шорцеви Блузи + Лента

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Облеката за бебиња е изработена од 95% памук и 5% спандекс, мека текстура, дише, ја одржува кожата на вашето бебе свежа и доволно удобна за целодневно носење. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, домашна облека, спиење и игра, секојдневно, надворешно носење, забава, патувања, празнични облеки, фотосесија и многу повеќе. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - 3 Парчиња Облека За Бебиња Поставена За Доенчиња Одговара На Детските Големини Од Новороденче, Давајќи Му На Вашето Дете Прецизно Вклопување. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Опис : Пол : Девојки, Деца, Новороденче, Новороденче : Новороденче Летни Тимови, Маица+ Облека За Глава, Шорцеви Облека Комплети Тип На Шема : Цветен Принт, Печатени Букви Боја : Сива, Портокалова (По Избор)Големина : 70см, 80см, 90см, 100см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Спандексно Деколте : Екипаж Должина на вратот : Кратки Ракави Должина На Шорцеви : Кратка Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Фотографирање, Забава, Секојдневни Карактеристики : 1. Дизајн - Кратки Ракави Врвови Со Букви Печатени Направи Бебето Изгледа Повеќе Активности и Трендовски. Мерење-Нашиот Костум За Бебешка Облека За Бебе На Возраст Од 0 До 24 Месеци.

Спецификација

Избор на клиент