.

.

Големо Момче Играчка Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница

Големо Момче Играчка Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големо Момче Играчка Автомобил Или Камион Налепница Налепница Прозорец Произведени Од Страна На Рад Dezigns лидер во прозорец налепници од 2008. Ова Големо Момче Играчка Налепница Е Нане и е 56 Во X 23.3 во. Сите Нарачки Испраќаат Исти Или Следниот Работен Ден. Оваа Налепница За Играчки За Големо Момче Може да се нанесе на која било мазна рамна површина, вклучувајќи прозорци за камиони или автомобили, авто каросерии, лаптопи, тетратки итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

Спецификација

Избор на клиент