.

.

Герсом Денот На Благодарноста Добредојдовте Врата 15.7 x Падот Тиква Декоративни Подни Врати Мат, Денот На Благодарноста Не Се Лизга Перат Килим Влезната Врата Мат Н?

Герсом Денот На Благодарноста Добредојдовте Врата 15.7 x Падот Тиква Декоративни Подни Врати Мат, Денот На Благодарноста Не

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте На Денот На Благодарноста Врата 15.7х23.6 Инчен Пад Тиква Декоративна Подна Врата Мат,Денот На Благодарноста Не Се Лизга Перат Килим Влезната Врата Мат Надворешен влез За Дома Затворен Fall Декор Денот На Благодарноста Добредојдовте Врати 15,7х23, 6 Инчен Пад Тиква Декоративна Подна Врата Мат, Денот На Благодарноста Не Се Лизга Перат Килим Влезната Врата Мат Надворешен Влез Декорации За Денот на благодарноста Надворешен Есенски Декорит е задолжителен за Сите Видови Празници. Денот на благодарноста, добредојдени сте да ги посетите вашите роднини и дома за да бидете повеќе срдечни и да давате подароци на празникот.Материјал : Полиестермат : 40 х 60см Дебелина : околу 0,7 цмприменлив Опсег : Ходник ; Влез ; Врата ; Отворено ; Дневна Соба ; Лоби ; Кујна.Отпорност на Лизгање : , Абразивна Отпорност; Ткаенината се чувствува мека и удобна, флексибилна,, анти-.Може нежна рака wash.No мирис, нема штетна логистика.Отпорни на абење и издржливи, постојаност на перење од 3 или повеќе, никогаш не бледнеат.Пакетот Вклучува : 1x Денот На Благодарноста Добредојдовте Вратарска Врата Герсом Благодарноста Добредојдовте Врата 15.7х23, 6 Инчен Пад Тиква Декоративни Подни Врати Мат, Денот На Благодарноста Не Се Лизга Перат Килим Влезната Врата Мат Надворешен Влез За Дома Внатрешен Пад Декор. Денот на благодарноста Добредојдовте Врата 15. 7х23. 6 Инчен Пад Тиква Декоративни Подни Врати Мат, Денот На Благодарноста Не Се Лизга Перат Тепих Влезната Врата Мат Надворешен Влез за Благодарноста Украси Отворено Fall Декор. Тоа е задолжително за сите видови празници. Денот на благодарноста, добредојдени сте да ги посетите вашите роднини и дома за да бидете повеќе срдечни и да давате подароци на празникот. Денот На Благодарноста Украси Fall Декор Благодарноста Венец Благодарноста Стринг Светла Благодарноста Фрли Перница Покритие Партија Материјали. Денот На Благодарноста Украси Fall Декор Благодарноста Венец Благодарноста Стринг Светла Благодарноста Фрли Перница Покритие Партија Материјали. Применлив Опсег : Ходник ; Влез ; Врата ; Отворено ; Дневна Соба ; Лоби ; Кујна. Отпорност на Лизгање : , Абразивна Отпорност; Ткаенината се чувствува мека и удобна, флексибилна,, анти-. Може нежна рака wash.No мирис, нема штетна логистика.

Спецификација

Избор на клиент