.

.

Герих Складирање Ѕид Планината Организатор Кујна Туш Држач Бања Полица Бричење Решетката

Герих Складирање Ѕид Планината Организатор Кујна Туш Држач Бања Полица Бричење Решетката

DEN 345.44
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : * Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*изработен е од дебели, силни и издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, спречува ' рѓа и пукнатини.*Лесно за чистење : овој производ може да спречи акумулација на вода, дизајн на водич за вода, водата не е лесна за акумулација и лесна за чистење.* Лесна инсталација : предвремен дизајн, брза инсталација, не е потребен лепак или дупчење .Спецификации : Материјал : пластикаинсталација метод : Вшмукување Пакет Содржина : 1x Бања Полица 2x Бричење Ракнота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. * Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи . * Изработен е од густи, силни и издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, спречува ' рѓа и пукнатини . *Лесно за чистење : овој производ може да спречи акумулација на вода, дизајн на водич за вода, водата не е лесна за акумулација и лесна за чистење. * Лесна инсталација : предвремен дизајн, брза инсталација, не е потребен лепак или дупчење .

Спецификација

Избор на клиент