.

.

Garanimals Toddler Boy Tie Tie Top Top Top Top

Garanimals Toddler Boy Tie Tie Top Top Top Top

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сончевиот ден стил е ветре! Момчињата на Гаранималс Момци за вратоврска на врвот е направено со мека, опуштена вклопување за удобност и леснотија. Измешајте и совпаѓајте се со шорцевите на Гаранималс за да ја заврши својата облека. Екипаж. Без ракави. Супер-мека. Печатење во боја на вратоврска. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Гаранимали Врзајте го резервоарот за боење врвови за мали деца.

Спецификација

Избор на клиент