.

.

Галван Тиково Странична Маса, Премиум Материјали: Природни Дрвени Предмети, Вкупна Висина: 14.

Галван Тиково Странична Маса, Премиум Материјали: Природни Дрвени Предмети, Вкупна Висина: 14.

DEN 643.04
Залиха
Достапно за нарачка

Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. Нега на производи : Грижете се за вашиот тиково со брусење секоја сезона и нанесување висококвалитетно масло од тиково. Премиум Материјали : Природни Дрвени Предмети. Оваа тиково тркалезна маса на отворено може да се пофали со традиционален дизајн и повеќеслоен изглед што овозможува да се вклопи во широк спектар на поставки, и во затворени простории и надвор. Надворешна Рамка Материјал : Цврсто Дрво. Бригам Патио Ела Дрво Подигната Градина, Дренажни Дупки, Отпорни На Временски Услови.

Спецификација

Избор на клиент