.

.

Гаќи за жени дами со високи половини дами дами за кревање на стомакот

Гаќи за жени дами со високи половини дами дами за кревање на стомакот

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Цела сезона. Пол : жени. Стил : Дневно/случајно/и клуб. Што добивате : 1 x Pantiessize Chart : . Size : L Waist : 56cm/22.05'' : 68cm/26.77'' Length : 31cm/12.20'' Bottoms : Within 100cm/39.37''Size : XL Waist : 60cm/23.62'' : 72cm/28.35'' Length : 32cm /12.60'' Bottoms : Within 110cm/43.31''Size : XXL Waist : 64cm/25.20'' : 76cm/29.92'' Length : 33cm/12.99'' Bottoms : Within 120cm/47.24'' seamless thongs for women. Стил : Беспрекорно плетено за флексибилно и персонализирано вклопување. Женска долна облека невидлива беспрекорна бикини чипка долна облека. Карактеристики : женски подсади со широки препони за дишење за дополнителна заштита, губење на пот, дишење и здрави. Можните опции за боја носи многу радост во вашиот секојдневен живот. Погоден за дома, спиење и секојдневна употреба . Подарок : Подарок идеја за вашите жени пријатели/мајка/баба. Добро за под фустани, фармерки со високи половини и хеланки. Исклучено за сите прилики, специјално погодни за забави. Може да се носи удобно под сите облеки.

Спецификација

Избор на клиент