.

.

Fvwitlyh Жени Зимски Палта Женски Краток Капут Меки Надворешна Облека Вртење Јака Врвови Зимски Топол Џемпер Јакна

Fvwitlyh Жени Зимски Палта Женски Краток Капут Меки Надворешна Облека Вртење Јака Врвови Зимски Топол Џемпер Јакна

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Мека Јакна Женска Есенска И Зимска Долга Еднобојна Голема Ревер Кадифен Јакна Со Кадифен Ракав Материјал За Светилка : двострано руно. Применливи прилики : забава, патување, спортови на отворено, дома, секојдневно слободно време. Применливи луѓе : Жени. Карактеристики : Големи ревери, кардигани. Боја : Цврста Боја. Содржи : 1 парче Јакна Материјал : Двострано Руно, Удобна Ткаенина, Добра Еластичност, Умерена Дебелина, Исто Така, Топло. Дизајн : Големи Ревери, Двојни Странични Џебови И Отворен Дизајн Може Да Се Совпаднат Со Вашата Соодветна Долна Облека За Да Го Покажете Вашиот Шарм. Применливи Прилики : Забава, Патување, Спортови На Отворено, Дома, Секојдневно Слободно Време. Големина : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Во Описот/сликата на Производот пред Купувањето. Инструкции За Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење, Миење Во Ладна Вода, Сушење На Ниска Температура.

Спецификација

Избор на клиент