.

.

Fussicle ft 3d Забава QuickSet Над Земјата Базен, Круг, Возраст & up, Избор На Мама Добитник На Наградата

Fussicle ft 3d Забава QuickSet Над Земјата Базен, Круг, Возраст & up, Избор На Мама Добитник На Наградата

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пливајте внатре во шарен 3д аквариумски свет со Наградуваната Смеса за Избор на Мајката 8 стапки 3д Забавен Базен За Брзи Сетови. Само облечете ги вклучените 3Д очила и гледајте како океанските животни веднаш оживуваат преку живописна, интригантна 3Д графика за подводни авантури. Изграден со издржливи нефталати пвц материјали, ќе издржи многу забава и игри. Дизајниран со врвен прстен на надувување, овој круг над земјата базен го прави поставувањето ветре и е подготвен за вода за само неколку минути. Едноставно надувајте го горниот прстен, наполнете го базенот со вода и гледајте како брзо се полни. Овој 8 стапки над земјата базен одличен начин да ги запознаете децата со аква авантурите и да се забавувате со имагинација. Fussicle 8 стапки 3d Забава Quick Set Базен. Добитник На наградата За Избор на мама. Брзиот базен се крева додека се полни со вода. 3-слојни цврсти материјали отпорни на пункција. Издржливи не-фталати пвц. Вклучена е лепенка за поправка. Облик На Базен : Круг. Тип На Базен : Надземен Базен. Приближна надуена големина : 8 ' х 30 "(2,44 м х 76 см). Живописна, интригантна 3д океанска животинска графика за аквариумско пливање-во забава. Вклучува 2 пара 3Д очила. Возраст : 6+.

Спецификација

Избор на клиент