.

.

Фристајл револуција Момци Поло кошула, маица, шорцеви и џогер пантолони со 6 парчиња сет, големини 4-14

Фристајл револуција Момци Поло кошула, маица, шорцеви и џогер пантолони со 6 парчиња сет, големини 4-14

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Измешајте, совпаѓајте, повторете. Гардеробата на вашето момче добива удобно ажурирање со оваа облека од 6 парчиња, поставена од револуција во слободен стил, во кој има кул бои, графички отпечатоци и обрасци. Со маици, поло маица, шорцеви и џогери, тој може да ги спари заедно за девет уникатни облеки-совршени за училишните денови или активности за викенд со пријателите и семејството. Материјал : маици/шорцеви : 60% памук/40% полиестер; Поло кошула/џогери : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици, 2 шорцеви, 1 поло кошула и 1 пар џогери. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; деколте на екипажот и Хенли; кратки ракави; Контрастни отпечатоци и обрасци. Карактеристики на Поло кошула : стил на пуловер со затворање на копчињата; јака; кратки ракави. Карактеристики на шорцеви/џогер : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Затворање на вратоврска; Страничните џебови имаат најважни работи. Поло кошула на момчињата, маици, шорцеви и облека со џогер поставени од револуција во слободен стил.

Спецификација

Избор на клиент