.

.

Фридабаби Дермафрида Кожасутер За Сува Кожа, Капа На Лулка и Егзема

Фридабаби Дермафрида Кожасутер За Сува Кожа, Капа На Лулка и Егзема

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

Спречување на одмор чешање на лицето и удар сува кожа, лулка капа + егзема на тротоарот. Кожата е бебешка бања на дланка, чувајќи го најголемиот орган на бебето-кожата! -здрави, без снегулки и меки како.. чекај.. задникот на бебето. Фридабаби Дермафрида Скинсутер.

Спецификација

Избор на клиент