.

.

Frcolor Е До Б Сијалица База Адаптер Завртка Светилка Држач Конвертор Приклучок Светлина Додаток Домашен Гаџет За Дома

Frcolor Е До Б Сијалица База Адаптер Завртка Светилка Држач Конвертор Приклучок Светлина Додаток Домашен Гаџет За Дома

DEN 239.20
Залиха
Достапно за нарачка

Опис r. r. Оваа ставка е збир на конвертор на сијалица, кој е направен од материјал, отпорен на висока температура и анти-стареење, безбеден и безбеден. Ви овозможува да ја трансформирате вашата стандардна сијалица Е27 во Б22.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Треска и бела.р. - Материјал : Метал И ПБТ.р. - Големина : 3х3х5см/ 1, 18х1, 18х1, 96 инчи.р. - Изработен од материјал за трајна употреба.р. - Трансформирање на вашиот стандарден е27 Во сијалица Б22.р. - Ви Овозможува да изберете повеќе светла за да се прилагодите на вашиот уред или основа, наместо да ги замените тела со нова.р. - ЗА ЛЕР, халоген, филамент или ЦФЛ сијалица.р. - Практичен Додаток за дома, училиште, Ресторан и сл . р. - Суштински гаџет за вашиот дом. 3 х Конвертор. Изработени од материјал за трајна употреба. Трансформирање на вашата стандардна сијалица Е27 во Б22. Овозможувајќи ви да изберете повеќе светла за прилагодување на вашиот уред или основа, наместо да ги замените тела со нова. Идеален за ЛЕР, халоген, филамент или ЦФЛ сијалица. Практичен Додаток за дома, училиште, Ресторан и сл.

Спецификација

Избор на клиент