.

.

ФОПП Продавач секси жени бикини сет за пливање за пливање за пливање, подлежена градник за капење, црна боја на плажа

ФОПП Продавач секси жени бикини сет за пливање за пливање за пливање, подлежена градник за капење, црна боја на плажа

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Секси жени бикини сет за пливање за пливање за пливање, подлежена граница за капење, за пливање на плажа, Специфичноста Пол : Womenените Сезона : Сите сезони Повод : Обичен, Материјал на плажа : Полиестер Модел Тип : Цврст стил : Секси, случајно тип : Редовен пакет вклучуваат : 1 SETенски детал за големината на бикини (1 "= 2.54cm) 1. За да се осигурате дека ќе ја добиете вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големина пред да купите, ако не сте сигурни за големината, pls испратете ни го вашето точно мерење на телото, за да можеме да ви дадеме предлог за Како да ја изберете вистинската големина, благодарам за разбирањето2.mansual мерење може да издвои 1 ~ 3см различна големина : S BUST : 81-86 CM/31.9-33.9 "Полови : 61-66cm/24.0-26.0 " Копчиња : 86-91cm /33.9-35.8 "1.Материјал : меко, удобно и еластично, здолништето е изработено од ткаенина, отстранлив мек градник, не се поддржува, широк бенд, добро да го покриете вашето тело . 2. Домашен дизајн : Стилски И модниот дизајн ве прави попривлечни. Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или самите себе. За себе и за вашите жени пријатели. Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака.

Спецификација

Избор на клиент