.

.

Фонвун Мултифункционална Ледена Лента Кутија За Мраз Со Голем Капацитет Мраз Мувла Фрижидер

Фонвун Мултифункционална Ледена Лента Кутија За Мраз Со Голем Капацитет Мраз Мувла Фрижидер

DEN 255.52
Залиха
Достапно за нарачка

Мултифункционална Лента За Мраз Со Голем Капацитет Ледена Мувла Фрижидер Ледена Кутија [Мултифункционална] доаѓа со кутија за мраз, која може да направи и складира мраз. Извадете ги коцките мраз од калапот за силиконска коцка мраз и истурете ги во кутијата за мраз. Пивото и пијалоците можат лесно да се изладат.[Голем Капацитет] има 27 решетки во слој од силиконски калап за коцки мраз, кој има голем капацитет.[Лесно отстранување на мраз] се додека нежно Ја Стискате силиконската мувла, коцките мраз можат целосно и брзо да испаднат од калапот.[Капак за запечатување] Опремен Со капак за запечатување, што може да спречи влегување прашина и зачувување на оригиналниот вкус на коцки мраз [Одличен материјал] Одличен силика гел + пс материјал, безбеден и без мирис, може да се користи помеѓу -30~ ~ 150 ® спецификација : Материјал : Силикон, Псколор : бела, сина, зеленило : 17х17х13, 8см/6, 7х6, 7х5, 4инчпакетот содржи : 1x ледена кутија kwerti мултифункционален леден послужавник со голем капацитет ледена мувла фрижидер кутија за мраз. Обезбедување квалитет - нашите производи се изработени од избрани висококвалитетни материјали, дизајнирани да ви го олеснат домашниот живот. Интимна услуга - ако најдете незадоволство од производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас онлајн 24 часа на ден. Едноставен за употреба-производот е лесен за употреба и лесен за ракување, додавајќи радост во вашиот живот. Заштедете простор - нашите домашни производи заземаат многу малку од вашиот простор кога не се користат.

Спецификација

Избор на клиент