.

.

Флолео Женски Зимски Есенски Палта Јакна Модна Жена Долг Ракав Отворена Предна Лабава Надворешна Облека Цврст Блуза Палто Врвови Џебови Блуза Злато

Флолео Женски Зимски Есенски Палта Јакна Модна Жена Долг Ракав Отворена Предна Лабава Надворешна Облека Цврст Блуза Палто Врвови

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Внимание : ве Молиме проверете ја вашата големина со нашата табела со големини пред купувањето. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Стил : Овие Цврсти Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4. Појавување : Без разлика дали е стилизиран Со хеланки, фармерки или во комбинација со резервоар елек, преку здолништа или фустан. Костуми за жени, девојки, тинејџери, Јуниори, дами или студенти. Одговараат За Лето и Пролет.Материјал : Полиестер. Пар совршен со патики, чизми.Производ information : Season : Autumn Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски капут зимски палта за жени, женски зимски палта, палта за жени, машки зимски палта, зимски палта за мажи, женски капут, палто за кучиња, момчиња зимски капут, coови за жени, палто, зимски капут, зимски палта со плус големина за жени,. Можете исто така да ги подарите овие секојдневни јакни како подарок на вашата девојка, пријатели, роднини. Материјал : Исполнет со ултра мек материјал за топлина и удобност во студените зимски денови.

Спецификација

Избор на клиент