.

.

Flambeau Отворено Загреани Чорапи Комплет, XL, Црна

Flambeau Отворено Загреани Чорапи Комплет, XL, Црна

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет За Загреани Чорапи фламбо-XL Комплетот За Загреани Чорапи Фламбо има грејни елементи од јаглеродни влакна дизајнирани да ги одржуваат прстите топли. Чорапот со средна тежина е дизајниран за максимална рамнотежа помеѓу топлината и удобноста. Мешавина од волна, полиестер и памук дизајнирана да ја повлече влагата подалеку од стапалата. Одделот за батерии е дизајниран да седи веднаш под вашето теле. Вклучува (1) пар чорапи, (2) 3,7 V Ли-јонски батерии, ПОЛНАЧ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и двоен мини-USB кабел.

Спецификација

Избор на клиент