.

.

Фанксинг Гаќи Клиренс Контрола На Стомакот Гаќички Жени Танга Обликувана Облека Кревач На Задник Појас За Слабеење Тренер За Висок Струк Долна Облека за Обликувањ

Фанксинг Гаќи Клиренс Контрола На Стомакот Гаќички Жени Танга Обликувана Облека Кревач На Задник Појас За Слабеење Тренер За

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Падне сува ниска. Нема видливи линии за гаќи, се движи со вас за супериорна удобност. Не пеглајте. Fanxing Гаќички Дозвола Стомак Контрола Гаќи Жени Танга Обликувана Облека Задник Кревач Слабеење Појас Висок Половината Тренер Тело Обликувач Долна Облека премиер ден Во Виолетова, XL. Нискиот пораст работи добро со обични панталони и здолништа, што е исто така добар избор за трчање, вежбање, спиење или лежење дома. ✿Грижа за перење✿ машинско перење ладно со слични бои. Мешавината на памучен спандекс обезбедува меко, удобно, дише и еластично вклопување, правејќи ја оваа женска долна облека да трае подолго миење после миење. ✿Стилски Дизајн✿ широкиот појас и лентите за нозе се супер истегнување, но не премногу стегање. ✿Спортски Хипстерски Гаќички✿ Класичниот појас на логото ја прави хипстерската долна облека повеќе спортски изглед.Свилен, мек, дише и удобен, совршен за секојдневно носење. Целосното задно покривање на долна облека за жени обезбедува доволно поддршка дење и ноќе и го покажува вашиот ласкав изглед. Низок струк и беспрекорен за мазен изглед под облеката, половина покриеност на грбот, се протега прилично добро и нема да заглави во области, без пилинг, без избледување, без намалување, одлично за лежење или танцување.

Спецификација

Избор на клиент