.

.

Фал Лесна Маска За Нега На Лице Со Салицилна Киселина, 100мл Удобна Маска За Размачкување-Ефект На Мал Меур За Девојчиња

Фал Лесна Маска За Нега На Лице Со Салицилна Киселина, 100мл Удобна Маска За Размачкување-Ефект На Мал Меур За Девојчиња

DEN 141.92
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фалкс Од пазарот На Џојбај.Опис : Дизајнирана Со природен материјал, маската за чистење може ефикасно да ги исчисти порите на кожата, длабоко да ја исчисти нечистотијата на кожата и да ги прилагоди водата и маслото balance.It дизајниран е со лесно и компактно тело, така што маската е пренослива и може да се користи погодно.Нежната текстура ја надополнува влагата на сува и дехидрирана кожа.Должината на маската е 19 см, а ширината е 5 см.Оваа маска е совршена за убавина и нега на кожата.Име на предметот : Маскематеријал За Лице : Содржина На Течност : 100млшел Рок На Траење : 3 Години Состојки : Екстракт Од Центела Азијатика, Овошна Киселина, Салицилна Киселина, Тип На Кожа На Лактобионска Киселина : Сите Типови На Кожа : Карактеристики На Лицето : Безбеден, Здрав, Мултифункционален Ефект : Длабоко Чистење, Прочистување На Порите, Апсорбирање На Црни Точки, Негување Детали За Големината на Кожата : 19см x 5cm/7.48" X 1.97" (прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Маска За Лице Дизајнирана со природен материјал, маската за чистење може ефикасно да ги исчисти порите на кожата, длабоко да ја исчисти нечистотијата на кожата и да го прилагоди балансот на вода и масло. Дизајниран е со лесно и компактно тело, така што маската е пренослива и може да се користи погодно. Нежната текстура ја надополнува влагата на сува и дехидрирана кожа. Должината на маската е 19 см, а ширината е 5 см. Оваа маска е совршена за убавина и нега на кожата.

Спецификација

Избор на клиент