.

.

Ејвори Економија Реф. РИНГИВНИ БИНДЕРИ со држачи за етикети и Ејвори ја собраа страничната табела на табулаторот со содржини на разделување на вредноста на вредно?

Ејвори Економија Реф. РИНГИВНИ БИНДЕРИ со држачи за етикети и Ејвори ја собраа страничната табела на табулаторот со содржини

DEN 671.84
Залиха
Достапно за нарачка

За удобна организација на вашите документи, тоа не станува многу поедноставно од овој корисен врски за економија со носител на етикетата. Металните тркалезни прстени поставени на 'рбетот, држете ги документите со големина на букви безбедно за да ви овозможат да прелистувате низ белешки, извештаи и повеќе без да ги добиете вашите страници надвор од ред. Идеално за вашите белешки за часови, прирачници за вработени и други важни трудови. Капацитетот на прстенот од 1 инчи има приближно 175 листови. Лизгајте ги лабавите страници во двата внатрешни џебови за лесен пристап подоцна. Секој џеб има до 20 листови. Црната матна обвивка и 'рбетот се комбинираат со црн мат ентериер за да го намалат сјајот. Врзивно средство, исто така, има скриени навртки, винил конструкција и цврсто јадро на иверица. Ејвори Економија Реф. Врзички врзива со држачи за етикети : Помага да ги одржувате документите погодно организирани со тркалезни прстени и 2 џебови за складирање на ентериер за лабави материјали. 275 лим капацитет.

Спецификација

Избор на клиент