.

.

Евива Близнак Куршум пешкир или Наметка Кука Круг Дизајн Бања Додатоци

Евива Близнак Куршум пешкир или Наметка Кука Круг Дизајн Бања Додатоци

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

Евива има една од најквалитетните додатоци за бања достапни на американскиот пазар, кука за наметка од месинг, куката за хромирана наметка е направена со многу уникатна завршница што и обезбедува на куката за крпи за бања современ изглед. Барате куки за бања, кука за крпи, куки или кука за крпи за капење, тогаш колекцијата Куршуми е една од најдобрите Ги Вклучува сите комунални услуги за инсталација, заедно со спецификациски лист од упатствата. Многу лесен за инсталирање, држач за крпи закачен на ѕид/ кука за наметка. Тројно обложен, Месинг конструиран хромиран материјал, за да ја одржи својата нова состојба. Изграден од месинг за одржување на тешка употреба и обезбедување долготрајна издржливост. Ѕид монтирање дизајн кој додава луксуз на вашиот простор.

Спецификација

Избор на клиент