.

.

Џејмс Медисон Кошарка Мат 27 дијаметар

Џејмс Медисон Кошарка Мат 27 дијаметар

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Заштитете го вашиот под со стил и покажете ја својата фандом со Кошаркарски Душеци Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Може да се постави на било кој тип на подот. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Лиценцирани Производи.

Спецификација

Избор на клиент