.

.

Елементи женски плус плетено кожено здолниште од кожено

Елементи женски плус плетено кожено здолниште од кожено

DEN 224.00
Залиха
Достапно за нарачка

Направете стилска изјава со разноврсно здолниште со кожено здолниште на елементите на Елокии. Тоа ја погодува совршената рамнотежа помеѓу модата напред, класична и кул-што ја прави идеална за скоро за секоја пригода. Можете да го носите со основна мета кога температурите се потопло или слој на џемпер и ровови, веднаш штом ќе се намалат температурите. Само на. Материјал : 100% вискоза со 100% полиуретанска обвивка. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено со вграден половината. Должина : Миди здолниште; 31 ”долг за големина 18. Затворање : Затпаник на грбот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетенски стил; Не-лента кожна ткаенина. Плетирано кожено здолниште од елементи од елокии. Елоквии Елементи - Секојдневна мода по чувство на добри цени.

Спецификација

Избор на клиент