.

.

Елегантна серија за удобност, сет на длабоки џебни листови - меки и пријатни чаршафи отпорни на брчки, полни, тиркизни

Елегантна серија за удобност, сет на длабоки џебни листови - меки и пријатни чаршафи отпорни на брчки, полни, тиркизни

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Доживејте го олицетворението на луксуз и уживајте во удобно кул ноќно спиење со нашите исклучително дишења со листови за дишење. Изработени со прецизност, овие листови нудат свиленкаста мека чувство и бујна завршница, подобрувајќи го вашето искуство за спиење. Тие ги одржуваат своите живописни бои по секое миење, благодарение на предивото со микрофибер со голема јачина, обезбедувајќи години на траен квалитет . нашите чаршафи не се само задоволство на допирот, туку и неверојатно лесно се грижат-не е потребно пеглање. Добредојдовте ново ниво на удобност и елеганција во вашата спална соба со елегантна удобност. Елегантна удобност димензии со целосна големина : рамен лист : 81 "x 96", вграден лист : 54 "x 75", 2 стандардни перници : 20 "x 30". Дизајнирано да одговара на душеците до 16 инчи. Искусете го крајното задоволство во постелнината . Трајната, долготрајна боја : Нашите елегантни постелнина за удобност се дизајнирани не само да се чувствуваат одлично, туку и да ги одржуваат нивните живописни бои за наредните години. Овие постелнина се исклучително брзи во боја, осигурувајќи се дека ќе изгледаат зачудувачки како првата вечер да ги погледнете на нив, дури и со редовна употреба . ултрафинирани предива за отпорност на згаснување : направени со ултрафински предива и специјален ткаенини, нашите постелнина се Инженерски за отпорност на избледени. Ова значи едноставно миење на ладна вода и брзо суво сушење на тивок оган се сè што е потребно за да ги задржат да изгледаат свежи и чисти, зачувувајќи ги нивните оригинални бои и сјај.

Спецификација

Избор на клиент