.

.

Елбурн Младински деца пливаат очила со силиконски каиш, очила за пливање против магла со приклучоци за уши

Елбурн Младински деца пливаат очила со силиконски каиш, очила за пливање против магла со приклучоци за уши

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Децата пливаат очила : Младински очила за пливање со разновидна боја со 1 парчиња клипови за нос, со симпатична боја и стилски изглед, очилата се мода и ќе ве натераат да се истакнете од толпата . Водоотпорни очила за пливање : Очилата за пливање се изградени со добро вшмукување заптивка, нема повеќе протекување на вода, јасни леќи што можат да им понудат на пливачите кристално чист и долг далечен поглед под вода. Функционален дизајн : Ситната еластична лента за глава може убаво да одговара на главата на вашето дете, можете да ги ставите на очилата во секунди, очилата за пливање се внимателно конструирани со мек и удобен заменлив мост на носот, а лентата за глава обезбедува голема удобност .. Прилагодливи очила : Издржливите ленти се лесно прилагодливи, така што вашите деца секогаш ќе имаат добар фитинг на очила за пливање, дури и кога растат . Убави подароци : Дајте им на вашите деца овие очила за пливање што можат да останат стабилно за време на секоја активност базирана на вода, прекрасни подароци за пливачи за девојчиња или момчиња; Забелешка : Ве молиме, обидете се да избегнете гребење на каишот на очилата за пливање од иглички од Боби или клипови за коса .. Ние се грижиме за искуството на секој клиент и ви служиме сесрдно! Ако не сте задоволни од нашиот производ од која било причина, ве молиме контактирајте не, и со задоволство ќе обезбедиме замена или поврат .. [Пакетот вклучува] 1 пакет очила за пливање (може да се избере боја). Вклучува 1 пара младински очила за пливање во црна боја . Одлично за игра на вода, обука или правење веруваат . Силна, флексибилна рамка за удобно, безбедно вклопување . безбедни и издржливи поликарбонатни леќи отпорни на влијание . без латекс. Хипоалергичен . Препорачано за возраст од 6-14 години.

Спецификација

Избор на клиент