.

.

Елаинили Модни Ленени Панталони Мажи Еднобојни Секојдневни Еластични Ленти За Појас Ленени Панели Панталони Панталони

Елаинили Модни Ленени Панталони Мажи Еднобојни Секојдневни Еластични Ленти За Појас Ленени Панели Панталони Панталони

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Мажи Цврст Секојдневен Еластичен Појас Џеб Памучен Ленен Панел Панталони Карактеристики : Материјал : пријателска за кожата и дише, густа ткаенина, преголема, мека и удобна, дише и може да се носи. Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, машки долги панталони со џебови, еластични лежерни панталони со цврста боја, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72см/28.35 "Колк : 107см/42.13" Должина : 103см/40.55 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 76см/29.92 "Колк : 112см/44.09" Должина : 105см/41.34 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 80см/31.50 "Колк : 117см/46.06" Должина : 107см/42.13 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 84см/33.07 "Колк : 122см/48.03" Должина : 109см/42.91 " Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 86cm/33.86 "Хип : 127cm/50.00" Должина : 111cm/43.70 " Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 90cm/35.43 "Хип : 132cm/51.97" Должина : 113cm/44.49 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 94cm/37.01 "Хип : 137cm/53.94" Должина : 115cm/45.28 " Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 100cm/39.37 "Хип : 142cm/55.91 " Должина : 117cm/46.06" . карго панталони мажи. каки панталони менс. темносини панталони за мажи. машки каки. технолошки панталони. сиви спортски панталони мажи. менс најважен. атлетски панталони за мажи. машки пот панталони кратки панталони за мажи црни работни панталони мажи товарни џогери мажи црни панталони обични панталони менс каки панталони опуштено вклопување каки панталони машки панталони проширлив струк тенок фит фустан панталони за мажи широки панталони за пешачење панталони за пешачење машки лесни панталони машки панталони за вежбање мажи атлетски панталони за мажи чино машки џогери спортски панталони машки тренинг облека менс песна панталони.

Спецификација

Избор на клиент