.

.

Elainiely мода женски зимски палта Casaul јакни отворено активна облека јакна плус големина влечење со качулка со качулка со врвови на ветерници за ветерници

Elainiely мода женски зимски палта Casaul јакни отворено активна облека јакна плус големина влечење со качулка со качулка со

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Elainiely мода женски зимски палта Casaul јакни на отворено активна облека јакна плус големина влечење со качулка со врвови за ветерници, црвени карактеристики : ставете го вашето тело во тотално опуштен статус.ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. Вие супер и удобно. Добар квалитет, спортска облека е многу добар избор. Сезона : пролет , пад , Wintergender : Womenocn : Dailymaterial : Polyester Pattern Тип : Цврста боја на боја : Обичен, Должина на ракавот : Долга ракав за миење : Рачно миење на ладно. Големина на јакна на жени : M Големина : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 131cm/51.57 '' ракав : 61,5cm/24.21 '' Рамо : 50.5cm/19.88 '' Должина : 70,5cm/27.76 ''. Добар квалитет и прифатлива цена. Мека ткаенина не му наштети на вашата кожа и е пријатно за носење. Удобно, слободно време и стилски . какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе дадеме се од себе за да ви служиме . Кардиган за жени облечени. женска дождовна јакна. женски дуксери. Подигање дуксери за жени. Женска облека. есен врвови. Cardенски кардигани.

Спецификација

Избор на клиент