.

.

Ekena Millwork 3 4 W 71 H Средно-Америка винил, стандардна големина на ролетни со двојни панели на Вилијамсбург, W завртки за инсталација на Shutter-Lok и завртки за појавување,-Мус?

Ekena Millwork 3 4 W 71 H Средно-Америка винил, стандардна големина на ролетни со двојни панели на Вилијамсбург, W завртки за

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот избор на винилни ролетни го вклучува и блендата на прозорецот на панелот Вилијамсбург. Нашите подигнати панели -ролетни имаат јасно европски изглед и тие се одлични алтернативи за традиционалните лажни ролетни. Секој пар подигнати панели ролетни е направен со длабочина и прецизност во траен винил. Ние го нудиме подигнатиот бленда Вилијамсбург во целосен опсег на богати и живописни бои, како и различни стандардни големини за да ги задоволи вашите потреби. Сите наши винилни ролетни се направени со години на ниско одржување и уживање. Тие ви даваат шарм на ролетни од дрво, но без тежина, чипс, оштетување на водата и искривување поврзани со овој традиционален материјал. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација- Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Трајни конструкции на кополимер Карактеристики со обликувана боја. на убавина. Лесна инсталација на ролет-лок.

Спецификација

Избор на клиент