.

.

Едноставно Дејзи 16 16 odодпур Дитси геометриска перница за печатење

Едноставно Дејзи 16 16 odодпур Дитси геометриска перница за печатење

DEN 272.00
Залиха
Достапно за нарачка

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, од едноставно маргаритка. Едноставно маргаритка 16 "x 16" odhодпур Дитси геометриска перница за печатење : 16 "x 16" Перница за печатење. Материјал : полиестер. Украсете и персонализирајте го вашиот дом. Совршено за секоја просторија со различни бои.

Спецификација

Избор на клиент