.

.

Едноставно Daisy 80 60 Falling Leaves Geometrical Print Tapestry

Едноставно Daisy 80 60 Falling Leaves Geometrical Print Tapestry

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Таписерија е совршен начин да се украси кој било простор! Овие уметнички парчиња се токму она што ви треба за да го персонализирате вашиот дом со тоа што ќе драпирате стол, украсување на таван, облекување wallид и многу повеќе! Едноставно, уникатни таписерии на wallидови доаѓаат во две различни димензии со рабовите на hedmed за да создадат стил надвор од споредба! Едноставно Daisy 80 "x 60" паѓаат лисја од геометриска таписерија за печатење : совршен начин за разубавување на кој било простор. Персонализирајте го вашиот дом со драпење стол, украсување на таван, облекување на wallид и многу повеќе. Заразени рабови. Достапно во 50 "x 60" или 80 "x 60". 100 проценти полиестер. Лесен, разноврсен.

Спецификација

Избор на клиент