.

.

Едноставни Приказни Двострана Хартиена Подлога 6 Х6 24 Пкг-Вие Сте Тука

Едноставни Приказни Двострана Хартиена Подлога 6 Х6 24 Пкг-Вие Сте Тука

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Едноставни Приказни Двострана Хартиена Подлога 6х6 24/Пкг-Тука си! Едноставни Приказни Двострана Хартиена Подлога, 6 "х 6", 24 пк : оваа подлога содржи дваесет и четири двострани листови од 6" х 6" во 12 различни дизајни (2 од секој дизајн). Киселина и лигнин слободен.

Спецификација

Избор на клиент